MSTS Belföldi Gyorsvonat fíktiv Nyíregyháza-Debrecen-Szolnok-Budapest Ferencváros-[Budapest Déli pu.-Keszthely-Szombathely-Sopron] Nagykanizsa
Km Állomás Érkezés Indulás
0 Nyíregyháza - 7:10
15 Újfehértó 7:19 7:20
27 Teglás 7:26 7:27
30 Hajdúhadház 7:30 7:31
35 Bocskaikert 7:34 7:35
46 Debrecen-Csapókert 7:43 7:44
49 Debrecen 7:48 7:53
61 Ebes 8:01 8:02
69 Hajdúszoboszló 8:07 8:08
82 Kaba 8:15 8:16
93 Püspökladány 8:23 8:24
108 Karcag 8:33 8:34
124 Kisújszállás 8:44 8:45
139 Fegyvernek-Örményes 8:53 8:54
151 Törökszentmiklós 9:00 9:01
160 Szajol 9:07 9:08
170 Szolnok 9:18 9:23
181 Abony 9:31 9:32
197 Cegléd 9:41 9:43
252 Ferihegy 10:09 10:10
259 Köbánya-Kispest 10:15 10:17
265 Budapest-Ferencváros kb. 10:25 kb. 10:26
271 Budapest-Kelenföld kb. 10:35 11:06
334 Székesfehérvár 11:48 12:05
362 Lepsény 12:20 12:21
378 Siófok 12:39 12:41
387 Zamárdi 12:49 12:50
393 Balatonföldvár 12:55 12:56
397 Balatonszárszó 13:01 13:02
402 Balatonszemes 13:06 13:07
409 Balatonlelle 13:14 13:15
412 Balatonboglár 13:19 13:20
420 Fonyód 13:27 13:30
427 Balatonfenyves 13:40 13:41
436 Balatonmáriafürdö 13:48 13:49
443 Balatonszentgyörgy 13:55 13:57
463 Zalakomár 14:15 14:16
469 Zalaszentjakab 14:21 14:22
484 Nagykanizsa 14:32 -
A vonat összeállitása:
H-MÁVTR V63 (630)+
H-START 19-35 A (Nyíregyháza-Debrecen-Szolnok-Budapest-Nagykanizsa)+
H-START 20-35 B (Nyíregyháza-Debrecen-Szolnok-Budapest-Nagykanizsa)+
H-START 20-35 B (Nyíregyháza-Debrecen-Szolnok-Budapest-Nagykanizsa)+
H-START 20-37 Bo (Nyíregyháza-Debrecen-Szolnok-Budapest-Nagykanizsa)+
H-START 20-35 B (Nyíregyháza-Debrecen-Szolnok-Budapest-Keszthely-Tapolca-Szombathely-Sopron)+
H-START 20-35 B (Nyíregyháza-Debrecen-Szolnok-Budapest-Keszthely-Tapolca-Szombathely-Sopron)+
H-START 20-37 Bo (Nyíregyháza-Debrecen-Szolnok-Budapest-Keszthely-Tapolca-Szombathely-Sopron)+
H-START 19-37 Ao (Budapest Déli-Keszthely-Tapolca-Szombathely)+
H-START 20-37 Bko (Budapest Déli-Keszthely-Tapolca-Szombathely)+
H-START 20-37 Bko (Budapest Déli-Keszthely-Tapolca-Szombathely)+
H-START 20-37 Bko (Budapest Déli-Keszthely-Tapolca-Szombathely)+
H-START 82-28 BDbh (Budapest Déli-Keszthely-Tapolca-Szombathely)
H-MÁVTR V63 (630) (Nyíregyháza-Nagykanizsa)
H-MÁVTR M41 (418) (Balatonszentgyörgy-Szombathely)
H-GYSEV V43 (Szombathely-Sopron)
H-MÁVTR V46 (460) (Budapest Déli-Kelenföld)