MSTS 6102 Sebesvonat
Km | Állomás | Érkezés | Indulás |
0 | Budapest Nyugati pu. | - | 9:58 |
5 | Budapest-Zugló | 10:04 | 10:05 |
11 | Köbánya-Kispest | 10:12 | 10:13 |
18 | Ferihegy | 10:17 | 10:18 |
73 | Cegléd | 10:45 | 10:52 |
89 | Abony | 11:01 | 11:05 |
100 | Szolnok | 11:15 | 11:24 |
110 | Szajol | 11:33 | 11:34 |
119 | Törökszentmiklós | 11:40 | 11:43 |
131 | Fegyvernek-Örményes | 11:50 | 11:53 |
146 | Kisújszállás | 12:04 | 12:05 |
162 | Karcag | 12:18 | 12:31 |
177 | Püspökladány | 12:40 | 12:55 |
188 | Kaba | 13:02 | 13:04 |
201 | Hajdúszoboszló | 13:12 | 13:14 |
209 | Ebes | 13:19 | 13:20 |
221 | Debrecen | 13:29 | 13:32 |
224 | Debrecen-Csapókert | 13:35 | 13:36 |
235 | Bocskaikert | 13:44 | 13:46 |
240 | Hajdúhadház | 13:50 | 13:51 |
243 | Teglás | 13:54 | 13:55 |
255 | Újfehértó | 14:02 | 14:03 |
270 | Nyíregyháza | 14:13 | 14:48 |
277 | Sóstó | 14:53 | 14:55 |
279 | Sóstóhegy | 14:57 | 14:58 |
286 | Kemecse | 15:03 | 15:04 |
291 | Nyírbogdány | 15:07 | 15:08 |
293 | Kék | 15:10 | 15:11 |
297 | Demecser | 15:14 | 15:15 |
300 | Gégény | 15:17 | 15:18 |
304 | Patroha | 15:51 | 15:22 |
309 | Ajak | 15:25 | 15:27 |
313 | Kisvárda | 15:30 | 15:32 |
315 | Kisvárda-Hármasút | 15:34 | 15:35 |
320 | Fényeslitke | 15:38 | 15:39 |
324 | Komoró | 15:42 | 15:43 |
328 | Tuzsér | 15:47 | 15:48 |
331 | Tiszabezdéd | 15:51 | 15:52 |
336 | Záhony | 15:56 | - |
A vonat összeállítása:
H-MÁVTR 431 287+
H-START 20-35 B+
H-START 20-35 B+
H-START 20-37 Bo+
H-START 20-35 B+
H-START 20-35 B+
H-START 20-37 Bo+
H-START 19-30 A