MSTS Puszta Expressz (fiktív) 2013.10.19
Km | Állomás | Érkezés | Indulás |
0 | Kötegyán | - | 04:30 |
7 | Sarkad | 04:37 | 04:38 |
20 | Gyula | 04:51 | 04:53 |
27 | Bicere | 04:59 | 05:00 |
36 | Békéscsaba | 05:09 | 05:12 |
46 | Telekgerendás | 05:21 | 05:22 |
57 | Csorvás | 05:31 | 05:32 |
71 | Orosháza | 05:46 | 05:48 |
83 | Székkutas | 05:59 | 06:00 |
92 | Kútvölgy | 06:07 | 06:08 |
102 | Hódmezövásárhely | 06:16 | 06:18 |
104 | Hódmezövásárhelyi-Népkert | 06:22 | 06:23 |
114 | Mártély | 06:31 | 06:32 |
121 | Mindszent | 06:38 | 06:39 |
130 | Szegvár | 06:46 | 06:47 |
138 | Szentes (1. és 2. vonatrész szét- és összekapcsolása) | 06:54 | 14:50 |
150 | Nagytöke | 15:00 | 15:01 |
160 | Kunszentmárton | 15:09 | 15:10 |
176 | Csépa | 15:30 | 15:31 |
189 | Lakitelek | 15:51 | 15:52 |
214 | Kecskemét-alsó | 16:22 | 16:24 |
235 | Lajosmizse | 16:44 | 16:45 |
260 | Dabas | 17:07 | 17:08 |
297 | Köbánya-Kispest | 17:53 | 17:56 |
303 | Budapest-Zugló | 18:02 | 18:03 |
305 | Rákosrendezö | 18:10 | 18:11 |
309 | Budapest-Angyalföld | 18:19 | 18:21 |
310 | Újpest | 18:24 | 18:25 |
314 | Óbuda | 18:30 | 18:31 |
329 | Pilisvörösvár | 18:44 | 18:45 |
341 | Piliscsaba | 18:55 | 18:56 |
352 | Dorog | 19:07 | 19:20 |
355 | Esztergom-Kertváros | 19:23 | 19:24 |
359 | Esztergom | 19:30 | - |
1. vonatrész (1. osztályú szakasz)
Km | Állomás | Érkezés | Indulás |
0 | Szentes | 06:54 | 07:20 |
22 | Kunszentmárton | 07:36 | 07:37 |
74 | Szolnok | 08:18 | 08:21 |
114 | Lakitelek | 09:09 | 09:10 |
139 | Kiskunfélegyháza | 09:38 | 09:39 |
178 | Szentes | 10:16 | 14:50 |
2. vonatrész (2. osztályú szakasz + Retró szakasz)
Km | Állomás | Érkezés | Indulás |
0 | Szentes | 06:54 | 10:30 |
14 | Csongrád | 10:44 | 10:45 |
39 | Kiskunfélegyháza | 11:11 | 11:12 |
57 | Tiszaalpár | 11:32 | 11:33 |
63 | Árpádszállás | 11:46 | 11:47 |
64 | Lakitelek | 11:49 | 11:50 |
74 | Tiszakecske | 12:06 | 12:07 |
93 | Tószeg | 12:35 | 12:36 |
104 | Szolnok | 12:53 | 12:56 |
114 | Szajol | 13:08 | 13:09 |
121 | Tiszatenyö | 13:17 | 13:18 |
136 | Martfü | 13:32 | 13:33 |
141 | Tiszaföldvár | 13:39 | 13:40 |
156 | Kunszentmárton | 13:53 | 13:54 |
178 | Szentes | 14:13 | 14:50 |
A vonat összeállítása:
MÁV M40 113+
H-MÁVTR 408 232+
MÁV 99-07 "Villamos Fütökocsi"+
MÁV 99-07 "Villamos Fütökocsi" (Kötegyán-Szentes-Szolnok-Szentes)+
H-MNOS 09-40 Salon "Istropolitan" (1. osztály szakasz)+
H-MNOS 43-80 AcBc (1. osztály szakasz)+
MÁV 88-81 WRm (1. osztály szakasz)+
MÁV 19-57 Ao (1. osztály szakasz)+
MÁV 10-27 Apv (1. osztály szakasz)+
MÁV Bak (Retró szakasz)+
MÁV Bakét (Retró szakasz/Büfé)+
MÁV 20-26 Bh (Retró szakasz)+
MÁV 20-05 Bx (Retró szakasz)+
MÁV 08-17 WRy (2. osztály/Retró szakasz)+
H-START 20-35 B (2. osztály szakasz)+
H-START 20-35 B (2. osztály szakasz)+
H-START 20-07 Bhv (2. osztály szakasz)+
H-START 20-07 Bhv (2. osztály szakasz)+
H-START 20-07 Bhv (2. osztály szakasz)