Eszter-Expressz (fiktív)
Km | Állomás | Érkezés | Indulás |
0 | Kötegyán | - | 10:05 |
7 | Sarkad | 10:12 | 10:13 |
20 | Gyula | 10:25 | 10:28 |
36 | Békéscsaba | 10:44 | 10:49 |
57 | Csorvás | 11:04 | 11:05 |
71 | Orosháza | 11:19 | 11:21 |
92 | Kútvölgy | 11:37 | 11:38 |
102 | Hódmezövásárhely | 11:47 | 11:52 |
104 | Hódmezövásárhelyi-Népkert | 11:56 | 11:57 |
121 | Mindszent | 12:09 | 12:10 |
138 | Szentes | 12:24 | 12:29 |
140 | Hékéd | 12:32 | 12:33 |
160 | Kunszentmárton | 12:49 | 12:51 |
189 | Lakitelek | 13:32 | 13:34 |
220 | Kecskemét-alsó | 14:06 | 14:11 |
241 | Lajosmizse | 14:33 | 14:35 |
266 | Dabas | 14:59 | 15:01 |
303 | Köbánya-Kispest | 15:50 | 15:55 |
309 | Budapest-Zugló | 16:01 | 16:03 |
311 | Rákosrendezö | 16:08 | 16:09 |
314 | Vasútmúzeum | 16:13 | 16:23 |
315 | Budapest-Angyalföld | 16:29 | 16:31 |
320 | Óbuda | 16:39 | 16:41 |
334 | Pilisvörösvár | 16:54 | 16:56 |
352 | Dorog | 17:18 | 17:19 |
355 | Esztergom-Kertváros | 17:23 | 17:24 |
359 | Esztergom | 17:30 | - |
A vonat összeállítása:
H-MÁV M61 020+
H-START 20-37 Bko+
H-START 20-37 Bko+
H-START 19-35 A+
H-START 88-81 WRm+
H-START 20-35 B+
H-START 20-35 B+
H-START 20-35 B+
H-START 20-35 B+
H-START 20-35 B+
H-START 95-80 Ds